Založenie nového Shipito účtu

 

Predtým, ako začnete nakupovať online v USA  je nutné si založiť v USA adresu, aby ste mohli následne preposielať balíčky z Ameriky k sebe domov, vašim priateľom, či zákazníkom.

Celý postup založenia adresy je veľmi jednoduchý a možno ho popísať nasledovnými krokmi:

1. Klik na odkaz Nový účet ľavej hornej časti našej stránky v sekcií Shipito

registracia

 

2. Výber typu účtu, ktorý neskôr môžete zmeniť (individuálne zásielky / virtuálna schránka)

3

 

3. Zadanie prihlasovacích údajov (e-mail, heslo) a osobných údajov. Voľba Typu účtu (osobný / firemný). Vloženie do políčka další informace text nakupyvusa.com (viď obr.) Zadaním textu nakupyvusa.com môžete získať v budúcnosti bonus.

4

 

4. Potvrdenie údajov a súhlas s podmienkami používania

 

5

 

5. Platba – vklad peňažných prostriedkov $ 8.50 (individuálne zásielky) na novovytvorený účet (poplatok za založenie shipito účtu nie je žiaden, jedinou podmienkou je vklad min. $8.50 na Váš novovytvorený účet), čo predstavuje poplatok za odoslanie balíka u individuálnych zásielok), úhrada za nájom virtuálnej schránky (ak ste na začiatku zvolili túto voľbu). Na výber máte 3 možnosti: Paypal, Platobná kartka, Shipito Partner. V prípade, ak máte k dispozícií Paypal účet alebo platobnú kartu, ktorou je možná úhrada cez internet, zvoľte túto možnosť. Ak nemáte k dispozícií ani Paypal alebo platobnú kartu, ktorou môžete platiť cez internet zvoľte Shipito partnera.

 

6

 

6. Ak sa rozhodnete úhradiť peniaze cez Paypal zadajte údaje z vašej karty (ak paypal nemáte zriadený, úhrada prebehne prostredníctvom Vašej platobnej karty). Ak máte PayPal zriadený, kliknite na Pay with my Paypal account.

7

 

7. Ak máte zdriadený Paypal účet, prihláste sa zadaním Vašich prihlasovacích údajov do Paypal účtu a vykonajte platbu. Prevádzkovateľom služby Shipito je Eastbiz Corporation.

8

 

Komentáre sú ukončené