Konsolidácia balíčkov

Konsolidáciu balíčkov možno využiť iba v prípade, že máte zakúpenú virtuálnu schránku, ktorú si môžete predplatiť na mesiac za $10 alebo na celý rok za $50.

Kúpou virtuálnej schránky získate možnosť:

  1. spojiť balíky na rovnakom sklade do jedného
  2. skladovať viac ako 1 balík
  3. miesto poplatku $8.50 zaplatíte poplatok $2.50 za spracovanie zásielky

Konsolidovať možno iba balíky, ktoré máte v rovnakom sklade. Ak máte jeden balík napr. v sklade v Oregone a druhý v Kalifornii, odporúčame si balík z Oregonu odoslať prostredníctvom služby Shipito Truck do Kalifornie z dôvôdu nižšieho poštovného na Slovensko. Posielanie balíkov z Kalifornie je lacnejšie ako z Oregonu. Ale na druhej strane zase v štáte Orenon neexistuje sales tax. V Kalifornii zaplatíte pri kúpe tovaru sales tax vo výške 9.75%.

Ak už máte oba balíky v rovnakom Shipito sklade a predplatenú virtuálnu schránku, môžete zadať vo svojom Shipito účte požiadavku na konsolidáciu. Viď obrázok.

 

spojit1

 

Poplatok za spojenie je $2 za jednu zásielku (minimálne vždy $4). Spojenie dvoch zásielok (balíkov) Vás vyjde na $4, troch na $6 atď. Pri spájaní zásielok máte k dispozícií širokú škálu nastavení. Možete si napr. zvoliť odstránenie obalov a tak znížiť cenu za poštovné, lebo aj obal má svoju hmotnosť a zároveň výška poštovného je tiež závislá od rozmerov balíka.

spojit2

spojit3

Poznámka: Po spojení zásielky je možné balík mať na sklade iba 3 dni. Preto zásielky spájajte iba vtedy, ak ich hodláte do troch dní odoslať !

 

Komentáre sú ukončené